A Long Way To Go

Posted by admin on mars 7th, 2010. Filed under: Familie, Foto, Katter.

Rolig kveld, sett filmen Men of Honor, og den var virkelig bra. Virkelig tankevekker, absurd at det ikke er mer enn noen tiår siden verden var virkelig anderledes, og det triste er at det fremdeles eksisterer rasisme over store deler av verden. Pusene ligger som slakt, og jeg vurderer å finne sengen snart.

Har vært litt med min fine due Hege i dag, en tur til mormor og ledd sammen med henne. Naboen er veldig tunghørt og familien stod å banket på utenfor i tre kvater uten at hun reagerte. Jeg gikk ut på mormor sin altan og kastet snøballer på vinduet, noe som fikk den nesten hundre år gamle damen til å reagere, deretter må jeg hyle slik at hele Bergen hørte meg for å fortelle henne at hun måtte åpne ytterdøren. Når hun sprenger lydmuren med volumnivået på tven og har lagt av telefonen skal det ikke vært lett å få kontakt, men de ble veldig lettet når jeg kunne fortelle at hun var på vei mot døren for å åpne til dem. Dagens gode gjerning.

Nå er det natt.

bloglovin

6 Responses to A Long Way To Go

  1. Tonje Mydland Alvheim

    Så utrolig fin og sjarmerende blogg!
    Elsker headeren du har.

  2. IdaPiah

    Nydeli pus:)

  3. sia

    søt pus .) skjedd store ting i designet siden jeg var her sist! :)

  4. Silje Louise

    Naaw, søt katt! :D

  5. Hege

    Ja, det var kjekt å endelig få litt tid med deg igjen, selv om det ikke var så lenge. Stakkars naboen, du skremte vel ikke vettet av henne med den snøballen? :Phehe

  6. Stian

    Søten, som deg.

Leave a Reply